Eyeplayer,Kactor,Tommy Fashion,Tommy Brown,ESTEE

Gözlük çerçevesi yapısı

Kaynak: Zohoglasses company
yayıncılar: jackhu
zaman: 2019-04-30
özet: Bir çift gözlük çerçevesi genellikle mercek halkası, burun desteği, kazık başı ve ayna ayağından oluşur. Yukarıdaki bileşenlerin yanı sıra, ayak kovanı, destek yaprak vidası, menteşe vidası vb. Vardır.

Bir çift gözlük çerçevesi genellikle mercek halkası, burun desteği, kazık başı ve ayna ayağından oluşur. Yukarıdaki bileşenlerin yanı sıra, ayak kovanı, destek yaprak vidası, menteşe vidası vb. Vardır.


1. Lensler Halkası (Çerçeve) : Metal montaj, metal tel, naylon tel ve vida ile, lensi sabitlemek için oluklar veya delikler bulunan lenslerin montaj pozisyonu, lensin kesilmesini ve gözlüklerin şeklini etkiler.

2. Nazal köprü: Sol ve sağ ayna halkalarını bağlayın veya lensi doğrudan sabitleyin. Burun köprüsü ya doğrudan burun üzerine yerleştirilir ya da burunda stipüllerle desteklenir.

3. Burun tabanı : Stipule sapı, stipule kutusu ve stipule, stipule ve doğrudan burun teması dahil, çerçeveyi destekleme ve stabilize etme rolünü oynar. Bazı döküm kalıplı plastik raflar, stipules ve stipules kutusu, stipules ve ayna halkaları bağlı olmadan olabilir.

4. Kazık başı: Ayna halkası ve ayna ayağı arasındaki bağlantı genellikle kavislidir.

5. Ayna ayağı : Kanca kulak üzerinde, hareketli, hav başlığına bağlı ve ayna halkasını sabitleme rolünü oynuyor.

6. Menteşe: Kazık başını ve ayna ayağını bağlayan bir bağlantı.

7. Kilitleme bloğu: vidayı sıkın, halkanın açıklığının her iki yanındaki kilitleme bloklarını sıkın, böylece merceklerin rolünü sabitleyin.

Önceki: Gözlük çerçeveleri kategorisi

Sonraki: Gözlük çerçeveleri bilgisi