Eyeplayer,Kactor,Tommy Fashion,Tommy Brown,ESTEE

Gözlük çerçeveleri kategorisi

Kaynak: Zohoglasses company
yayıncılar: jackhu
zaman: 2019-05-03
özet: Gözlükler optik çerçeve kategorisi şunları içerir: Tam çerçeve, Naylon çerçeve, Çerçeve yok, Kombinasyon çerçeve, Katlanır çerçeve, Yarım çerçeve, Kaş rafı, vb.
1. Tam kare : En sık kullanılan lens çerçevesi türüdür. Sertliği ile karakterize, ayarlaması kolay ve lens kalınlığının bir kısmını kaplayabilir.

2. Naylon çerçeve : Çerçeve kenarının bir parçası olarak çok ince bir naylon tel kullanılır. Lensin alt kenarı özel taşlama ile düzdür. Alt kenarda, naylon telin oluğa gömülü olmasını sağlayan ve alt çerçevesiz bir desen oluşturan dar bir oluk vardır. Bu nedenle, ağırlık çok hafif, insanlara hafiflik ve yaratıcılık hissi veriyor ve ayrıca daha sağlam.

3. Çerçeve yok : Bu çerçeve türünde halka yoktur, sadece metal burun ve ayak. Objektif burun ve ayağa vidayla sıkıca bağlanmıştır ve genellikle objektife delik açması gerekir. Çerçevesiz çerçeveler normal çerçevelere göre daha hafif ve şıktır , ancak güçleri biraz daha kötüdür.

4. Kombinasyon çerçevesi : Ön çerçevede, biri iç ve dış mekanda kullanım için biri baş aşağı çevrilebilen iki lens seti vardır.

5. Çerçeve katlama : Çerçeve, çoğunlukla okuma gözlükleri olmak üzere dört kat veya altı kat şeklinde katlanabilir.

6. Yarım çerçeve çerçevesi: Yarım çerçeve, çerçeve kenarının bir parçası olarak çok ince bir naylon ipekten yapılmıştır, hafifliği ile karakterizedir, insanlara hafiflik ve şıklık hissi verirken aynı zamanda daha katıdır.

7. Kaş rafı : kaş rafı yarım çerçeve çerçeve çerçevesine benzer. Üst yarım çerçeve sadece kaşa benzer bir ilmek teli içerir. Çerçeve kenarının alt kısmı olarak çok ince bir naylon ipek kullanır. Tarzı şık.

Önceki: Gözlük çerçeveleri için metal malzeme bilgisi

Sonraki: Gözlük çerçevesi yapısı