Eyeplayer,Kactor,Tommy Fashion,Tommy Brown,ESTEE

Mükemmel gözlük çiftini bulmak için mükemmel bir rehber

Kaynak: Zohoglasses company
yayıncılar: Jackhu
zaman: 2019-06-06
özet: Kusursuz bir çift gözlük bulmaya çalışmak, sinir bozucu değil, eğlenceli hissetmelidir. Yüz şekliniz, saç renginiz, göz renginiz ve kişisel tarzınız sizin için doğru karelerin belirlenmesinde rol oynar. Yönergeleri hazırlamak için buradayız, ancak sonuçta kurallar çiğnendi: yuvarlak yüzlü yuvarlak gözlükler mükemmel bir imza görünümü olabilir ve kızıl saçlı ve kırmızı gözlükler sizin işiniz olabilir.

Mükemmel gözlük çiftini bulmak için mükemmel bir rehber

T gözlük mükemmel bir çift eğlenceli, sinir bozucu değil hissetmelidir bulmaya rying. Yüz şekliniz, saç renginiz, göz renginiz ve kişisel tarzınız sizin için doğru karelerin belirlenmesinde rol oynar. Kurallar koymak için buradayız, ancak sonuçta kurallar çiğnendi: yuvarlak yüzlü yuvarlak gözlükler mükemmel bir imza görünümü olabilir ve kızıl saçlı ve kırmızı gözlükler sizin işiniz olabilir.

Biz size seçim yaparken bu faktörlerin hepsini tartmak nasıl anlamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca sizi durum hakkında düşünmeye teşvik edeceğiz - bir iş ortamında ya da dışarı çıkmak için gözlük takmayı mı arıyorsunuz? Farklı çerçeveler farklı durumlar için uygun olabilir veya her yerde iyi görünen bir çift bulabilirsiniz.

1. Çerçeve büyüklüğünüzü bulma;

2. Kare büyüklüğüne göre alışveriş;

3. Yüz şeklinizi bulmak;

4. Çerçeve rengine göre alışveriş;

5. Kare kalınlığında alışveriş;

6. Çerçeve genişliğine göre alışveriş;

7. Kol genişliği ve uzunluğu ile alışveriş


Önceki: Çerçeve boyutunuzu bulma

Sonraki: Gözlük alışveriş yöntemi